Významné události

Oslava 50. narozenin basáka

Oslava 50. narozenin kapelníka

Oslava 50. narozenin Kižuma

Oslava 40. narozenin basáka

Vystoupení v O2 aréně

Basak40
Kapelnik50
Kytarysta
Zpevacka
Basak
Zpevacka
Barca
Barca

oprava kontakt 733 144 798

Oslava 50. narozenin basáka

Datum: 1.7.2015, verze 1.0

Fortuna

Basák Luboš oslavil 50 let života a nutno dodat že důstojně. Oslava proběhla na Korbelu v Malém Boru. Pozvaní hosté vytvořili příjemnou atmosféru a nechyběla ani kapela, která nehrála, ale patří do rodiny. Jídlo bylo fantastické, manželka Zuzka připravila několik chodů a jeden byl chutnější než druhý. Švagr Láďa se postaral o udírnu a klobásky voněly a chutnaly excelentně. Dárky přijal oslavenec s dojetím a celý večer si opravdu užil. Přejeme dalších 50 let v dobré kondici a s kytarou na krku.

Oslava 50. narozenin kapelníka

Datum: 1.10.2013, verze 1.0

Fortuna

Kapelník oslavil kulatiny a spoluhráči a přátelé byli u toho. Oslava proběhla na chalupě v Kolodějích a jako obvykle se protáhla. Počasí nám přálo a voda v bazénu byla opravdu teplá (34 stupňů celsia). Vypili jsme 150 piv (Prazdroj 12).

Oslava 50. narozenin Kižuma

Datum: 4.11.2013, verze 1.0

Pavel měl oslavu u sebe v bistru v Sušici a co se jídla a pití dotýká, tak zcela nepřekonatelnou. Ještě teď mi kapou sliny při vzpomínce na ty dobroty, které nám připravil. Rovněž reprodukce hudby byla ve velkém stylu i hlasitosti a při zvuku ACDC se úžasně pařilo. Hlavním dárkem od rodiny byla kytara Gibson SG Angus Yang signature a bylo vidět, že udělala oslavenci obrovskou radost (bodeť by ne). Jak je zvykem i v tomto případě se oslava protáhla do druhého dne a všichni jsme odjížděli s bohatou výslužkou. Díky Pavle a hodně štěstí a zdraví.

Oslava 40. narozenin basáka

Datum: 1.10.2013, verze 1.0

Fortuna

Luboš se rozhodl pro zahradní slavnost a bylo to dobré rozhodnutí. Postavil velký stan u sebe v Pačejově a stloukl velký stůl, který se prohybal pod spoustou jídla. Prase jsme začali péct už v sobotu dopoledne a jak postupně přijížděli gratulanti rostla i nálada oslavence. Někteří, co se rozhodli přenocovat ve vlastním stanu, měli problém ho na přilehlé louce postavit, ale za přispění ostatních se dílo podařilo. Krásný slunečný den vydržel až do večerních hodin, kdy se přihnala bouřka a prověřila všechny dokončené i nedokončení stany. Oslava byla korunována předáním dárků oslavenci a společnou fotografií.

Vystoupení v O2 aréně

Datum: 1.10.2013, verze 1.0

U příležitosti oslav 50. výročí založení Sazky proběhl v O2 aréně koncert, který přenášela Česká televize kde vystoupilo velké množství interpretů a také skupina Fortuna. Zahráli jsme písničku Snowboarďáci. Atmosféra byla úžasná. Naplněná aréna nás odměnila velkým potleskem (15.000 lidí).